رئال مادرید پس از پیروزی شب گذشته بر دپورتیوو آلاوس توانست یک کام مهم دیگر به سمت قهرمانی لالیگا بردارد. به نقل از آاس، تا پیش از شروع مجدد لالیگا، بارسا دو امتیاز از رئال پیش بود و شانس اول قهرمانی محسوب می شد اما با از سرگیری بازی ها، رئال توانسته هشت برد متوالی […]

رئال مادرید پس از پیروزی شب گذشته بر دپورتیوو آلاوس توانست یک کام مهم دیگر به سمت قهرمانی لالیگا بردارد. به نقل از آاس، تا پیش از شروع مجدد لالیگا، بارسا دو امتیاز از رئال پیش بود و شانس اول قهرمانی محسوب می شد اما با از سرگیری بازی ها، رئال توانسته هشت برد متوالی کسب کند اما بارسا با سه تساوی در هشت بازی اخیر خود، حالا ۴ امتیاز کمتر از رئال دارد.

رئال در بازی های رودررو هم بهتر از بارسا عمل کرده(تساوی بدون گل نوکمپ و برتری ۲-۰ برنابئو) و در صورت برابری امتیازات در پایان فصل، قهرمانی به رئال خواهد رسید. رئال اکنون به تنها ۵ امتیاز از ۹ امتیاز ممکن برای فتح لالیگا نیاز دارد. قهرمانی شماره ۳۴ رئال در لالیگا نزدیک تر از همیشه به نظر می رسد و حتی روز دوشنبه ممکن است این اتفاق مسجل شود.

بارسلونا امشب در زمین وایادولید به میدان خواهد رفت و اگر امتیاز از دست بدهد، رئال در صورت پیروزی بر گرانادا در بازی دوشنبه شب، قهرمان خواهد شد. اگر بارسا به وایادولید ببازد، رئال حتی با یک مساوی هم قهرمان خواهد شد. در صورتی که رئال و بارسا بتوانند در هفته ۳۵ بر گرانادا و وایادولید پیروز شوند، کهکشانی ها پنجشنبه شب که تمامی بازی ها همزمان برگزار خواهند شد، می توانند با پیروزی بر ویارئال قهرمانی خود را مسجل کنند. در هفته پایانی رئال میهمان لگانس و بارسا نیز میهمان دپورتیوو آلاوس خواهد بود.

  • نویسنده : سیان الواین
  • منبع خبر : هفته نامه سفیر