دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری ترکیه از گفت‌وگوی تلفنی رییس جمهوری این کشور و پادشاه عربستان درباره روابط دوجانبه میان دو کشور خبر داد. به نقل از خبرگزاری آناتولی، ریاست اداره ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه در بیانیه‌ای اعلام کرد که رجب طیب اردوغان، رییس جمهوری این کشور و ملک سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان […]

دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری ترکیه از گفت‌وگوی تلفنی رییس جمهوری این کشور و پادشاه عربستان درباره روابط دوجانبه میان دو کشور خبر داد.

به نقل از خبرگزاری آناتولی، ریاست اداره ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه در بیانیه‌ای اعلام کرد که رجب طیب اردوغان، رییس جمهوری این کشور و ملک سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان در تماسی تلفنی درباره روابط دوجانبه میان ریاض و آنکارا گفت‌وگو کردند.

طبق این بیانیه، دو طرف در این تماس تلفنی درباره اقدامات لازم جهت ارتقای همکاری مشترک گفت‌وگو کرده و همچنین بسیاری از موضوعات مطرح میان دو کشور را بررسی کردند.

رییس جمهوری ترکیه و پادشاه عربستان همچنین توافق کردند که کانال‌های ارتباطی میان ریاض و آنکارا را باز نگه دارند. اردوغان در ادامه نزدیک شدن عید سعید فطر را به ملک سلمان تبریک گفت.

  • منبع خبر : سفیر نیوز