آزمایش کرونای کاسمیرو منفی شد و بازیکن برازیلی به بازی مقابل اینتر رسید و در لیست ۲۱ نفره برای سفر به ایتالیا قرار گرفت. از سویی تست میلیتائو همچنان نامشخص شد و بازیکن برازیلی باز هم خط خورد. بنزما به علت مصدومیت از لیست این بازی هم خط خورد و بدین ترتیب هوگو دورو که […]

آزمایش کرونای کاسمیرو منفی شد و بازیکن برازیلی به بازی مقابل اینتر رسید و در لیست ۲۱ نفره برای سفر به ایتالیا قرار گرفت. از سویی تست میلیتائو همچنان نامشخص شد و بازیکن برازیلی باز هم خط خورد. بنزما به علت مصدومیت از لیست این بازی هم خط خورد و بدین ترتیب هوگو دورو که قرضی از ختافه به کاستیا رفته به عنوان ذخیره ماریانو در لیست حضور دارد. چوست از آکادمی هم در لیست قرار گرفته است.

سرجیو راموس در جریان دیدار تیم ملی اسپانیا مقابل آلمان دچار مصدومیت شد. کاپیتان کهکشانی ها به همین دلیل نمی‌تواند در دیدار برابر اینتر در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود. لیست رئال مادرید بدین شرح است : کورتوا، لونین، آلتوبه، کارواخال، واران، ناچو، مارسلو، مندی، ویکتور چوست، کروس، مودریچ، کاسمیرو، اودگارد، ایسکو، هازارد، آسنسیو، لوکاس وازکز ، وینیسیوس، ماریانو، رودریگو گوئس و هوگو دورو.